اسبیکو

طراح و تولید کننده انواع دکوراسیون خانگی، اداری و نمایشگاهی

کشش درونی و نهاد طبیعت گرای انسان همواره او را به دنبال شکوه، زیبایی و نمادهای برگرفته از طبیعت فرا میخواند. با گسترش شهرنشینی و گذران بیشترزمان زندگی شهرنشینان در محیطهای ساختمانی، بهره بردن از دکوراسیون داخلی میتواند بخشی از نیازهای درونی انسانِ به دور افتاده از محیطهای طبیعی را برآورده کند.

فن آوری نوین MDF (به ویژه طرحهای برگرفته از چوب) میتواند با هزینه های بسیار پایین رنگ طبیعت را به همراه ساختارهای نوین معماری داخلی، به فضای درونی ساختمان ها آورده و کاربران این فضا ها را به آرامش روانی و بهره بردن از زیبایی برساند.

بر همین پایه اسبیکو نیز در تلاش است تا با سامان دادن به محیطهای خانگی، اداری، تجاری و  با نگرش به خواست مشتری و نیازهای محیط، بهترین روش چیدمان و ساخت را  پیش روی سفارش دهنده گذاشته و محیطی درخور را برای شهروندان فراهم کند.

چیدمان محیط خانه و دکوراسیون آن و نیز زیبایی محیط آشپزخانه که امروزه بخشی از چشم انداز اصلی خانه ها شده به همراه دکوراسیون اتاقهای نشیمن، راهروها،  مبلمان اتاقهای خواب و کفپوش کلی خانه از جمله خدماتی است که اسبیکو میتواند آن را با کیفیت و هزینه ای مناسب و بدون واسطه به مشتریان خانگی ارائه دهد.

همچنین اسبیکو  با توجه به در اختیار داشتن ابزارها و دستگاه های پیشرفته ی فن آوریMDF ، میتواند ساخت و طراحی دکوراسیون داخلیِ محیطهای اداری  کوچک و بزرگ، مسئولیت اجرای دکور تالار های همایش، پارتیشن بندی محیطهای اداری، ساخت و اجرای سقف کاذب، کف کاذب، دیوارکوب و  نیز طراحی و ساخت مبلمان اداری را برعهده گرفته و نیز به مدیران، کاربران و صاحبان بنگاه های بازرگانی (فروشگاه ها و نمایشگاه ها و دفترها) در زمینه دکوراسیون مشاوره دهد.